Przygotowania do ligi rozpoczęte

Po długim urlopie na który zawodniczki Borów udały się końcem czerwca pora wrócić na piłkarskie boiska i rozpocząć szlifowanie formy do zbliżających się rozgrywek w III lidze śląskiej kobiet!

W okresie startowym, Nasze piłkarki czeka pięć meczy kontrolnych (LKS Goczałkowice, Wisła Brzeźnica, Rekord Bielsko-Biała, LKS Bestwina,GKS Tychy).

Nie będziemy ukrywać, że najbliższy czas przyniesie informację o nowych nazwiskach zasilających Nasz zespół, które na pewno dla większości będzie sporym zaskoczeniem!

Pierwsze zajęcia już jutro o godzinie 18:00 na obiektach Borów, a dwa dni później w Stadionie w Łodygowicach odbędzie się pierwszy mecz sparingowy w nowym sezonie 2019/2020 z III- ligowcem LKS Goczałkowice!