Awans! III liga jest już Nasza!

Awans! Awans! Awans!

Po krótkiej przerwie spowodowanej zawirowaniami wracamy, żeby nadrobić zaległości, które nie powinny umknąć żadnej sympatyczce i sympatykowi żeńskiego futbolu!
Po roku przerwy wracamy na ŚLĄSKIE III LIGOWE BOISKA!!!

Na historyczny AWANS Naszych Piłkarek składa się 38 zdobytych punktów w ciągu 16 meczy! 12- krotnie to Nasze dziewczyny wychodziły z pojedynków zwycięskie, 2-krotnie dzieliły się punktami z Rozbarkiem Bytom i Rekordem II Bielsko-Biała oraz 2- krotnie uznawały wyższość rywalek.

Jako drużna w ciągu 16 meczy zdobyliśmy 85 bramek co jest najwyższym wynikiem spośród pozostałych zespołów, ale również pochwalić możemy się stabilną grą w defensywie ponieważ Nasza bramkarka piłkę z siatki wyciągała zaledwie 12 razy.

Na uwagę zasługują szczegółowe statystki Naszych dziewczyn:

20 trafień Weroniki Żydek
11 trafień Joanny Grabskiej
7 trafień Zuzanny Duraj

Najlepszą zawodniczką decyzją sztabu oraz zawodniczek została wybrana:

Wiktoria Żydek

Natomiast odkryciem sezony została:

Martyna Dudys

Bez wątpienia w sezonie 2018/2019 z przyjemnością obserwowaliśmy drużynę Trenera Daniela Grabskiego, która po za punktowaniem w meczach mistrzowskich charakteryzowała się poukładaną grą w piłkę nożną dzięki czemu nie raz mogliśmy oglądać piękne bramki, asysty czy interwencje.
Przygotowania do sezonu w III lidze zespół rozpocznie w sierpniu natomiast już 12 sierpnia rozpocznie swój letni obóz.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerom oraz życzymy powodzenia w III lidze!