Zakończenie sezonu przypieczętowane wysokim zwycięstwem

Bory Pietrzykowice 13:0 Kuźnia Ustroń

Zakończenie sezonu przypieczętowane wysokim zwycięstwem z niżej notowana Kuźnią Ustroń!

W ostatniej kolejce naszych ligowych zmagań naszymi przeciwniczkami był zespół z Ustronia, z którymi w bezpośredniej konfrontacji zawsze Nasza drużyna była górą i tym razem nie mogło być inaczej.
Widać było od samego początku ogromne zaangażowanie i dominację, które miało przypieczętować dobry sezon w wykonaniu „ Borówek”.

Cierpliwe budowanie ataku przez defensorki czerwono - zielonych pozwoliły sprawnie konstruować groźne sytuacje bramkowe, których Nasza ofensywa w tym meczu nie marnowała.
Dobra dyspozycja całej drużyny sprawiła, że mecz zakończył się wysokim zwycięstwem.
Kończymy sezon z uśmiechem na twarzy i satysfakcją z wykonanej pracy oraz postępu, który został wykonany na przestrzeni ostatnich miesięcy o czym więcej w podsumowaniu sezonu już niebawem.

Skład: Czarnecka - Dudys, Ryszka, Wiktoria Żydek, D. Kudłacik - Duraj (k), Masny, Górna, Weronika Żydek, P. Kudlacik - Grabska oraz Hirsch, Łobozek, Wisła, Pietraszko, Bylica.

Bramki:
Weronika Żydek