Dudys: Myślę że ten sparing wpłynął na nas bardzo pozytywnie i obiecująco

O kilku słów zapytaliśmy również wyróżniającą się na boisku Martynę Dudys, która swoim występem na pewno pomogła swojej drużynie w zdobyciu korzystnego rezultatu przeciwko Legi Warszawa.

_________________________________________________________________________________________________________________

Uważam że mecz z Legią Warszawa pod względem piłkarskim wyglądał bardzo dobrze. Po niezbyt udanym sparingu z Goczałkowicami, każda z nas chciała pokazać się z lepszej strony szczególnie przed taka drużyna, i myślę że postawiony cel wypełniłyśmy w 100 procentach.Graliśmy cierpliwie i spokojnie , często zmienialiśmy stronę , z naszej strony padło dużo podań piłek prostopadłych co przyniosło zdobyta bramką. Myślę że ten sparing wpłynął na nas bardzo pozytywnie i obiecująco . Przed nami jeszcze 3 tygodnie ciężkiej pracy której efekty na pewno będziemy chciały zaprezentować w 3 lidze śląskiej kobiet.