Górna: Wyciągnięte wnioski przyniosły oczekiwany rezultat.

Patrycja Górna, która jako pierwsza wpisała się na listę strzelczyń w meczu z Legią Warszawa krótko podsumowała to spotkanie.

________________________________________________________________________________________________

W piątek nasza drużyna miała przyjemność rozegrać mecz z samą Legią Warszawą. Każda zawodniczka podeszła do meczu bardzo poważnie, gdyż spełnieniem marzeń byłoby wygrać mecz z tak znaną drużyną. Wiele piłek prostopadłych, kilka dokładnych podań oraz cierpliwa gra pozwoliły na zdobycie pierwszej bramki. Następnie dobrze wykonany rzut rożny pozwolił na zdobycie zwycięskiego gola.Ostatecznie dzięki dobrej grze i dyspozycji naszych zawodniczek mecz zakończył się 2:1 na naszą korzyść. Tego dnia to nasza drużyna okazała się być lepszą i po ostatniej porażce z Goczałkowicami dobrze wyciągnięte wnioski przyniosły oczekiwany rezultat. Mamy nadzieję, że w III lidze śląskiej kobiet będziemy w stanie pokazać się z tak dobrej strony jak moim zdaniem w meczu z Legią.