[SPARING] BORY 2:1 LEGIA WARSZAWA

Drugi z czterech zaplanowanych w tym okresie startowym sparingów przed inauguracyjnym starciem w III lidze śląskiej kobiet zakończył się wynikiem 3:2 z Legią Warszawa, a bramki dla Naszych " Borówek " strzelały Górna i Masny.

____________________________________________________________________________________________________

Po mimo okrojonej kadry jaką dysponował w dzisiejszym spotkaniu Trener Daniel Grabski, to jednak na grę swoich podopiecznych nie mógł narzekać. Bez kilku eksperymentów taktycznych jak i personalnych się nie obeszło jednak najistotniejszy jest wynik końcowy, który zdecydowanie daje wiele powodów do radości.

Zdecydowane ataki Naszych piłkarek, liczne dośrodkowania i strzały na bramkę Legii przyniosły właściwy efekt w postaci bramki dopiero w 40 minucie, kiedy to w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazła się Patrycja Górna i mierzonym strzałem zamieniła wynik spotkania!

Kilka minut później brak koncentracji w Naszej defensywie skutecznie wykorzystały Legionistki pokonując debiutująca między słupkami dobrze dziś dysponowaną w całym spotkaniu Magdalenę Czarnotę i mamy 1:1.

Bardzo ambitne w tym meczu zielono - czerwone nie chciały podzielić się  punktami co też potwierdzały coraz śmielsze ataki momentami nawet 8 zawodniczkami. Rozstrzygnięcie przyszło w samej końcówce, w której to dobre dośrodkowanie Naszej Pani Kapitan z rzutu rożnego wykorzystała Dagmara Masny ustalając wynik spotkania!

Warto zaznaczyć, że dziś w pierwszym zespole swoje udane występy zaliczyły wychowanki Kobiecej Akademii Piłki Nożnej Aleksandra Sałamun, Julia Kowalczyk i Martyna Duraj.

Serdecznie Gratulujemy!

LKS Bory Pietrzykowice 2:1 Legia Warszawa

Skład: M. Czarnota, M. Dudys, W. Żydek, A. Spandel, W. Pietraszko, M. Duraj, D. Masny, Zawodniczka Testowana, A. Sałamun, M. Łobozek, P. Górna oraz Zawodniczka Testowana, J. Kowalczyk, M. Duraj.

Bramki:

Patrycja Górna

Dagmara Masny

Najbliższy sparing już we wtorek o godzinie 18:00, a Naszym rywalem będzie LKS Bestwina. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!