[III LIGA] BORY 3:0 LKS GOCZAŁKOWICE

Upalne niedzielne popołudnie nie zatrzymało nabierającej rozpędu III lig śląskiej kobiet, w której na stadionie w Czechowicach Dziedzicach Nasze piłkarki pokonały LKS Goczałkowice 3:0 po dwukrotnych trafieniach Weroniki Żydek i mierzonym strzałem z rzutu wolnego Kamili Bysko.

_____________________________________________________________________________________________________

Początkowo spotkanie przez piekielną temperaturę nie zachwycało dynamiką i płynnością. Raczej wydawało się, że obie drużyny sprawdzają siebie nawzajem. Jednak delikatna przewaga była po stronie Gospodyń, które na szczęście nie znalazły sposobu na strzelenie bramki Magdalenie Czarnocie. Chwile dekoncentracji wykorzystały jednak Nasze piłkarki, a dokładniej „kiler pasem” popisała się Agnieszka Chwastek, a bramkę zdobyła Weronika Żydek. Tuż przed przerwą idealne dośrodkowanie Kamili Bysko wykorzystała najwyżej skacząca „ Wera” i mamy 0:2!

Druga połowa niestety nie była już tak emocjonująca jak pierwsza, ale nie zabrakło ozdoby spotkania jaka bez wątpienia był strzał z rzutu wolnego Kamili Bysko! Wygrywamy swój pierwszy mecz w III Lidze Śląskiej Kobiet i wierzymy, że jest to dobry prognostyk na przyszłość!

A już w najbliższa środę zapraszamy na stadion Borów gdzie Nasze zawodniczki zmierza się w I rundzie Pucharu Polski z Rezerwami ROW-u Rybnik! Początek spotkania o godzinie 17:00!

Kadra Borów: M. Czarnota - K. Bysko, J. Ryszka, W. Żydek, M. Dudys - Z. Duraj (k), A. Chwastek, M. Łobozek, W. Żydek, J. Grabska - P. Górna oraz L. Bylica, M. Lach, W. Pietraszko, D. Masny, W. Wisła.