Podsumowanie okresu przygotowawczego

W okresie startowym według wcześniejszych ustaleń dziewczyny rozegrały cztery gry kontrolne z wymagającymi przeciwnikami, przetestowano nowe ustawienia taktyczne oraz przeprowadzono kilka zmian personalnych.

____________________________________________________________________________________________________

Wyniki gier kontrolnych:

LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:3 LKS GOCZAŁKOWICE

Bramki: Górna, Żydek

LEGIA WARSZAWA 1:2 BORY PIETRZYKOWICE

Bramki: Górna, Masny

LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:1 BTS REKORD

Bramki: Chwastek, Lach, Czaniecka

LKS BESTWINA 0:7 LKS BORY PIETRZYKOWICE

Bramki: Łobozek x3, Masny, Grabska, Żydek Weronika, Żydek Wiktoria.

Można więc pochwalić się bilansem 4 straconych bramek i aż 14 strzelonych.

Po za samymi wynikami do zespołu dołączyły dwie doświadczone i utalentowane zawodniczki Rekordu Bielsko-Biała - Kamila Bysko i Agnieszka Chwastek, które wystąpiły w trzech meczach kontrolnych prezentując wysoką formę fizyczną jak i taktyczną, którą mamy nadzieję zaprocentuje już 1 września.

Ponad to do zespołu wróciła Małgorzata Lach i Karolina Mrózek, która niestety przez trudne do wyjaśnienia okoliczności czeka rok przerwy od grania w meczach ligowych za sprawą Żywieckiego Mitecha.

Na meczach kontrolnych jak i treningach z pierwszym zespołem zaczęły pojawiać się również zawodniczki na co dzień trenujące w Kobiecej Akademii Piłki Nożnej. Najzdolniejsze z rocznika 2005,2006 i 2007 znalazły uznanie u Trenera Daniela Grabskiego, które swoją postawą udowadniały swoją przydatność do I zespołu.

Nie będziemy ukrywać, że najbliższy sezon to ogromne wyzwanie dla drużyny z Pietrzykowic pod względem finansowym jak i organizacyjnym jednak wierzymy, że dla Naszego zespoły niemożliwe nie istnieje i z tą myślą będziemy wspierać Góralki w walce o mistrzostwo ligi!